Prezent na dzień chłopaka – co kupić?

Pomysły na prezent na Dzień Chłopaka

Wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Chłopaka nie jest prosty. Święto dopiero od kilku lat zyskuje na popularności i najczęściej osoby obdarowywane otrzymywały czekoladki czy kwiatki. Nie są to złe upominki, jednak nie ma w nich nic zaskakującego. W takim razie, na jaki prezent na Dzień Chłopaka warto się zdecydować? Może pamiętasz o jakimś wydarzeniu, które było zabawne dla was obojga? Dobrym punktem wyjścia jest praktyczny prezent, który odnosi się bezpośrednio do zainteresowań osoby obdarowywanej.

Co kupić chłopakowi na Dzień Chłopaka?

Prezent dla najbliższej osoby powinien być niecodzienny, jedyny w swoim rodzaju. Jeśli nie wiesz, jaki prezent na Dzień Chłopaka spodoba się Twojej drugiej połówce, postaw na praktykę. Śmieszne bluzy męskie będą idealnym rozwiązaniem, ponieważ Twój chłopak wyciągając odzież z szafy, będzie dokładnie pamiętał ten szczególny dzień. Jednak co zrobić, kiedy ubrania wysypują się już z garderoby Twojej drugiej połówki? W tym wypadku możesz postawić na nieszablonowe prezenty jak:

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z pracy 

Wybranie odpowiedniego upominku dla najbliższej osoby jest z reguły łatwiejsze niż w przypadku kolegów czy dalszych znajomych. Oklepane prezenty, czy nawet samo “Wszystkiego najlepszego!” potrafią wzbudzić więcej negatywnych emocji niż pozytywnych. Lepiej uniknąć takiej sytuacji, wybierając praktyczny i niekonwencjonalny podarunek. Dobrym przykładem są śmieszne koszulki męskie, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku dalszych, jak i bliższych kolegów z pracy. Wyobrażasz sobie swojego dobrego szefa w T-shircie z napisem “Wybiła wódziesta”? Postaw na praktyczny prezent na Dzień Chłopaka, który będzie bawił przez długi czas.

Prezent na Dzień Chłopaka w szkole 

Dobranie prezentu na Dzień Chłopaka dla kolegi z ławki to tylko z pozoru proste zadanie. Upominki takie jak cukierki czy tabliczka czekolady odchodzą w zapomnienie. Lepiej zdecyduj się na coś mniej szablonowego jak śmieszne bluzy z kapturem. Dzięki temu osoba obdarowana otrzyma praktyczny prezent, którym będzie regularnie rozbawiać znajomych. A kto wpadł na ten świetny pomysł, żeby wybrać bluzę z napisem “Niezłe Ziółko”?

Wybierz wyjątkowy prezent na Dzień Chłopaka

Decyzja o prezencie na Dzień Chłopaka nie musi przyprawiać o ból głowy. Wystarczy, że postarasz się wyjść poza schemat i wybierzesz praktyczny i zabawny upominek. Czekolada i cukierki znikną w kilka minut, po których nikt nie będzie pamiętać o Twoim prezencie. Nie pozwól o sobie zapomnieć i spraw radość drugiej połówce, znajomym z pracy czy kolegą z ławki śmieszną bluzą, koszulką bądź kubkiem.