Prezent na rocznicę związku

W głowie gromadzi się wiele pomysłów, a Ty nadal zastanawiasz się, co kupić na rocznicę związku? Zbliża się kolejny rok przeżyty z tą samą osobą, dlatego to normalne, że prezent na rocznicę związku dla niej i dla niego stanowi w pewnym momencie problem. Wydaje Ci się, że Twoja połówka dostała niemal wszystko? Na pewno tak nie jest! Pomyśl o czymś nietuzinkowym, a wyzwalającym emocje. Pamiętaj, że nie zawsze drogi prezent jest tym trafionym. Nie tylko wino i biżuteria stanowią przyjemny podarunek. Dowiedz się, co jeszcze zaskoczy partnera lub partnerkę.

Prezent na rocznicę związku dla niej

Obchodzicie 14 rocznicę ślubu i nie pamiętasz, której biżuterii jeszcze nie podarowałeś żonie? Każda kobieta lubi dostawać prezenty na rocznicę związku, jednak czasami trudno sprostać ich oczekiwaniom. No dobrze, ale jak sprawić, aby ukochana kobieta była zadowolona?

Na pewno Twoja partnerka ma jakieś hobby, słynie z wyjątkowego powiedzenia lub coś nadwyraz jej nie wychodzi. Może warto umieścić taką grafikę lub zdanie na bawełnianym T-shircie? Koszulki z nadrukiem stworzone z pasją i zaangażowaniem sprawią wiele uśmiechu. Zaskocz ją czymś, czego nikt do tej pory nie zrobił. T-shirty damskie z nadrukiem to także uniwersalny ciuch, który sprawdzi się w wielu codziennych stylizacjach.

Twoja kobieta uwielbia chodzić na zakupy i jest miłośniczką dbania o środowisko? Upominkiem może być ekologiczna torba na zakupy, ze śmiesznym napisem. Będąc na zakupach, wzbudzi niemałe zainteresowanie.

 

Prezent na rocznicę związku dla niego

Co w takim razie podarować na rocznicę związku chłopakowi albo mężowi? Prezent na pierwszą rocznicę związku nie stanowi zazwyczaj problemu, jednak gdy spędzisz z tym samym mężczyzną 20 lat, to w pewnym momencie chwycisz się za głowę.

Upominek na rocznicę powinien być niecodzienny i wywoływać pozytywne emocje. Poniżej kilka ciekawych propozycji:

Powyższe propozycje to uniwersalne elementy garderoby, z których mężczyźni często korzystają. Wyciągając z szafy ciepłą bluzę z kapturem, przypomni sobie dzień, w którym otrzymał prezent. Koszulki można dobrać do wielu codziennych stylizacji, ale dlaczego nie założyć jej do pracy i na spotkanie z przyjaciółmi.

Jestem Energooszczędny

Prezent na rocznicę związku dla niego i dla niej

Zbliża się kolejna rocznica ślubu lub związku? A może chcesz podarować rodzicom fajny prezent na rocznicę związku dla pary? Mogą to być koszulki lub kubki z nadrukiem albo bluzki dla par z tym samym napisem. Wyobraź sobie parę idącą w takich samych bluzach, czyż to nie stanowi o sile związku? To miłe zobaczyć, jak zakochani z długim lub krótkim stażem noszą kompatybilne ubrania, lub piją z podobnych kubków. Takie przedmioty pozostaną latami, a nie będą zapomniane i rzucone w kąt. Czy nie warto czasami szerzej pomyśleć? Zapomnij o sztampowej biżuterii, czekoladkach czy krawacie. Wybierz prezenty wywołujące uśmiech.

 Podsumowanie

Już wiesz, co kupić na rocznicę związku partnerowi lub partnerce. Połącz pozytywne emocje z funkcjonalnością i estetyką, wybierając prezent na lata. Długie zastanawianie się nad wyborem upominku może przerodzić się we frustrację i pochłonąć dużo czasu. Uniknij tego i kupuj nietuzinkowe prezenty od sprawdzonych dostawców. W HiPanda zamówisz upominek jednym kliknięciem. Ułatwiaj sobie życie i pamiętaj, że czasami mniej znaczy więcej.