Prezent dla sportowca – pomysły na upominki dla aktywnych

Zbliżają się urodziny, święta lub ważna okazja dla bliskiej Ci osoby, która jest wielkim fanem sportu? Prezent dla sportowca może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak może powodować także wiele problemów. Tematyczne prezenty dla aktywnych to z pewnością innowacyjny pomysł na prezent, jednak należy wiedzieć gdzie szukać i mieć jakikolwiek pomysł, w którą stronę podążać. Niniejszy artykuł pomoże Ci znaleźć wyjątkowy prezent dla sportowca kobiety, jak i mężczyzny.

Prezent dla bywalca siłowni

Wybierając prezent dla sportowca, musisz kierować się przede wszystkim profesją sportową uprawianą przez bliską osobę. Niech będzie to coś, co związanego z jej pasją, którą dla przykładu jest siłownia, bieganie czy sporty walki. Może przyda się rzecz związana ze zbliżającymi się zawodami czy drobnostka pomocna w czasie treningów. Warto wcześniej porozmawiać z obdarowaną osobą lub poobserwować ją, a może dowiesz się, czy czegoś jej brakuje albo, czy jakaś rzecz jest zniszczona i wymaga wymiany. Fajnymi prezentami dla sportowców mogą być:

 • bidony;
 • inspirujące książki dla sportowca;
 • rękawice sportowe;
 • ubranie na trening;
 • torby na trening;
 • suplementy diety;
 • odżywki białkowe i fit artykuły spożywcze;
 • smartwatche;
 • odtwarzacze muzyki;
 • słuchawki bezprzewodowe;
 • diety pudełkowe.

Pamiętaj, że powyżej zawarliśmy jedynie propozycje i nie muszą być one Twoim wyznacznikiem. Z pewnością kupisz tańszy i praktyczny prezent, z którego każdy sportowiec będzie zadowolony. Nie zawsze musisz wydawać na prezent horrendalne sumy pieniędzy, ponieważ czasami mniejsze rzeczy cieszą o wiele bardziej.

Na poprawę osiągów sportowych w danej dyscyplinie ma wpływ wiele czynników, które należy ze sobą zgrabnie połączyć. Nie tylko plan treningowy i dieta są najważniejsze, ale także podejście, samozaparcie i dodatkowe akcesoria umożliwiające efektywny trening. Mowa tutaj jednakowo o ubraniach, obuwia czy nawet urządzeniach elektronicznych wspomagających trening.

Przede wszystkim głowa sportowca ma najważniejszy wpływ na przebieg treningu, zawodów, jak i na późniejsze życie sportowe. Jeżeli masz odpowiednią motywację, to większym prawdopodobieństwem jest, że osiągniesz lepsze wyniki w przyszłości. Jeżeli osoba obdarowana prezentem nie posiada tej ważnej motywacji, to może dobrym prezentem okaże się zakup lekcji motywacyjnej lub książki motywacyjnej.

Koszulki dla sportowca

Fantastyczny prezent dla kulturysty, sportowca siłowego czy biegacza może stanowić koszulka z oryginalnym napisem. Wiele propozycji znajdziesz w sklepie internetowym z zabawnymi dodatkami, ale także samodzielnie wykonasz swój projekt, napis czy rysunek wyślesz go do sklepu i zamieścisz na wybranej koszulce lub innym akcesorium. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie prezentu do preferencji danej osoby i może być ściśle związane z tą dyscypliną.

Wystarczy się zainspirować, pooglądać, pomyśleć, a ciekawe napis na koszulce z pewnością będzie stanowił niezapomniany prezent. Koszulki sportowe męskie z nadrukiem lub koszulki damskie to odzież, z której osoba będzie korzystała na co dzień – nawet podczas treningu.

mam kaloryfer na brzuchu

Bluzy dla sportowca

Kolejnym trafionym prezentem mogą być bluzy sportowe męskie z nadrukiem lub damskie z ciekawym powiedzeniem, lub obrazkiem. Bluzy doskonale sprawdzają się podczas chłodniejszych wieczorów, zimnych dni, ale także po męczącym treningu. Który sportowiec nie korzysta z bluzy z kapturem? Wszyscy mają je zawsze pod ręką, dlatego dodaj na froncie coś, co przyciągnie jego uwagę, a zniewalający prezent gwarantowany. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni rozmiar, kolor i efektywnie zapakujesz.

prezent dla sportowca

Kubki dla sportowca

Kubki dla sportowców również mogą stanowić dodatek do prezentu. Każdy przynajmniej kilka razy dziennie korzysta z kubka, pijąc w nim ulubioną poranną kawę lub herbatę. Pomysłowy kubek zawsze będzie pod ręką sportowca, dlatego on także może stanowić świetny upominek. Opakuj wybrany kubek dla sportowca, już sama dekoracja będzie przyciągała uwagę, stanowiąc o wyjątkowości prezentu.

moc siła pompa

Podsumowanie

Jest wiele pomysłów na ciekawe prezent dla sportowca, tylko należy pomyśleć i zastanowić się co byłoby idealne dla tej osoby lub co odzwierciedlałoby jej charakter. A co powiesz na okładkę w magazynie sportowym ze zdjęciem bliskiej osoby? Nie dość, że wywoła dużo śmiechu, to będzie pamiątką na całe życie. Jeżeli nie masz pomysłu i nie wiesz gdzie się udać w celu szukania prezentu, to koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego z gadżetami HiPanda, znajdziesz tam upominki na każdą okazję.