Dla Nauczyciela

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

  • Mam super klasę

Koszulki dla nauczyciela

Zawód nauczyciela jest wymagający i odpowiedzialny. Koszulki dla nauczyciela zrekompensują trud wkładany każdego dnia w naukę i wychowywanie młodzieży. Tak, zawód nauczyciela wiąże się nie tylko z nauką, ale także życiową edukacją, z której wiele młodych osób może wyciągać lekcje na przyszłość.

To z nauczycielami młodzież spędza większą część swojego nastoletniego życia, dlatego kończąc pewien etap nauczania można pokusić się o adekwatny prezent. Koszulki dla nauczycieli to trafiony pomysł, z którego ucieszy się większość z nich, gdyż proponowane przez nas modele są niezwykle oryginalne i zaskakujące. Na pewno nauczyciel zdziwi się dostając tak wspaniały i nietuzinkowy prezent.

Koszulki dla nauczyciela – trafionym prezentem?

Koszulki dostępne w naszym sklepie internetowym podarujesz z okazji Dnia Nauczyciela, na ostatni dzień szkoły lub pożegnanie ulubionej osoby. Koszulki z nadrukiem nadają się nie tylko dla wychowawcy, ale także nauczycieli z innych przedmiotów. T-shirty męskie z nadrukiem zachwycą  nauczyciela WF-u, biologii czy nauczyciela języka polskiego. Znajdziesz u nas takie napisy jak:

  • „Mam super klasę, ale mam też sprawdziany, kartkówki, wywiadówki”,
  • „Moja klasa wie wszystko, dlatego dziś nie pytam”,
  • „Nauczyciel pierwsza klasa”,
  • „Nauczyciel na piątkę”

oraz wiele innych zachwycających modeli.

Koszulki męskie z napisami proponowane przez HiPanda to pełna rozmiarówka, dlatego znajdziesz koszulkę nawet dla najtęższego z nauczycieli. Bawełniany materiał pozwala ciału oddychać i bardzo dobrze odprowadza nadmiar wilgoci, dlatego nauczyciel będzie mógł ze swobodą chodzić w koszulce każdego dnia.

Co jeszcze oferujemy w sklepie internetowym HiPanda?

Śmieszne koszulki męskie to towar, który dobrze się sprzedaje, gdyż znajdziesz na nich wiele motywów nie tylko dla nauczyciela, ale także na każdą inną okazję dla chłopaka, męża lub ojca. Oprócz tego nasz sklep internetowy proponuje eko torby, kubki czy bluzy z kapturem lub bez kaptura. Zapomnij o corocznym dawaniu kwiatów na pożegnanie tylko postaw na coś nietuzinkowego i coś, czego nie zapomni nauczyciel.